Kunstiprojekt "Valgele valgega" 18. mai Kylli

„Valgele valgega“ on Tallinna Tondi Kooli kunstiprojekt, mis sel aastal toimus kolmeteistkümnendat korda. Seekord siis virtuaalselt.

10. mail toimus kunstiprojekti „Valgele valgega“ õpituba õpilastele ja õpetajatele, kus Sondra Lampmann Nukufilmi Lastestuudiost  õpetas meid vahvaid giffe looma. Samas kuulutati välja 2021 kunstiprojekti kodutööde teemad ja tegevused. Teemadeks olid: SUVEMAASIKAD, DIGILOOMAD ja KÕRGE LEND.

Meie ühisele näituseseinale kogunes nädala jooksul 45 vahvat giffi. Näitusekogus on toredaid liikuvaid suvemaasikaid, lahedaid loomalugusid ning kõrge lennuga kaadreid!  Jaanikese koolist osalesid oma giffidega Marina, Eleri, Zigmunds ja Paul-Erik.

Esmaspäeval, 17.mail vaatasime üheskoos näituse üle. Siis pandi tööle loosiratas ning loositi välja vahvad auhinnad kõigi gifiloojate vahel.

Nüüd on jälle üks oskus juures!

Nüüd on jälle üks oskus juures!