Uudised

Õpilased ja õpetajad said võistelda meie kooli õuealal värskelt avatud Bocce väljakul 13. juuni Kylli


Selle õppeaasta lõpetasime sportlikus toonis. Õpilased ja õpetajad said võistelda meie kooli õuealal värskelt avatud Bocce väljakul. Kõigepealt ütles avasõnad meie direktor Jaanika Käst ning seejärel lõikas ta  pidulikult koos õpilasesinduse presidendi Alexandriga lindi läbi. Seejärel tutvustasid õpetaja Vadim ja Jelena  meile Bocce reegleid. Moodustati 2 võistkonda- õpilased ja õpetajad ning võistlus võiski alata. Ilm oli küll tuuline ja jahe, kuid võistlusind küttis südame soojaks. Võitjaks tuli sport ja sõprus. Oleme uue sportliku mängu võrra rikkamad.

 

 

 

Selle õppeaasta lõpetasime sportlikus toonis. Õpilased ja õpetajad said võistelda meie kooli õuealal värskelt avatud Bocce väljakul. Kõigepealt ütles avasõnad meie direktor Jaanika Käst ning seejärel lõikas ta  pidulikult koos õpilasesinduse presidendi Alexandriga lindi läbi. Seejärel tutvustasid õpetaja Vadim ja Jelena  meile Bocce reegleid. Moodustati 2 võistkonda- õpilased ja õpetajad ning võistlus võiski alata. Ilm oli küll tuuline ja jahe, kuid võistlusind küttis südame soojaks. Võitjaks tuli sport ja sõprus. Oleme uue sportliku mängu võrra rikkamad.