Uudised

Tuult tiibadesse soovin Sul - las õnn Sind üles leiab! 14. juuni Kylli


13. juunil toimus Valga Jaanikese koolis lõpupidu. Põhikooli lõpetas 6 ja lisaõppe 2 õpilast. Meie koolimajast astusid laia maailma Aleksander, Jarmo, Kristo, Hardi, Reimo, Viola, Rasmus ja Matthias. Heade soovidega  kostitasid lõpetajaid direktor Jaanika Käst, õppejuht Airi Mägi, klassijuhatajad Oksana ja Janne ning Hardi ema. Muusikalist elamust pakkusid õpetajate ansambel ja Rasmus.

Tuult tiibadesse soovin Sul - las õnn Sind üles leiab!
Las süda suur ja mõte hea Sul sihi selge hoiab!

ILUSAT SUVE MEIE KOOLIKOGUKONNA KÕIGILE LIIKMETELE!

 

13. juunil toimus Valga Jaanikese koolis lõpupidu. Põhikooli lõpetas 6 ja lisaõppe 2 õpilast. Meie koolimajast astusid laia maailma Aleksander, Jarmo, Kristo, Hardi, Reimo, Viola, Rasmus ja Matthias. Heade soovidega  kostitasid lõpetajaid direktor Jaanika Käst, õppejuht Airi Mägi, klassijuhatajad Oksana ja Janne ning Hardi ema. Muusikalist elamust pakkusid õpetajate ansambel ja Rasmus.

Tuult tiibadesse soovin Sul - las õnn Sind üles leiab!
Las süda suur ja mõte hea Sul sihi selge hoiab!

ILUSAT SUVE MEIE KOOLIKOGUKONNA KÕIGILE LIIKMETELE!