Meie parimate  jaoks oli reserveeritud restoran 13. juuni Kylli

11. juunil toimus Valga Jaanikese Kooli direktori pidulik vastuvõtt tublimatele õppuritele ja nende klassijuhatajatele. Vastuvõtt toimus restoranis Metsis. Kõik olid elevil ja rõõmsad, sest esmakordselt said õpilased ja õpetajad olla koos pidulikul koosviibimisel restoranis. Vastuvõtul osales 24 inimest ja  sellega sai pandud alus uuele toredale traditsioonile.

See suurepärane traditsioon omab õpilastele kasvatuslikku tähtsust. Lastel kujuneb arusaam koolipere traditsioonide olulisusest. Sõbralikus õhkkonnas õpitakse kultuurse käitumise oskusi väljaspool kooli. Õpitakse osalema lauavestluses.

Uus traditsioon aitab lastel ja õpetajatel tunda end suure ja sõbraliku perena.

Uus traditsioon aitab lastel ja õpetajatel tunda end suure ja sõbraliku perena.