Karjääripäev andis võimaluse tööks vajalike oskuste kaardistamiseks ja edasiõppimisvõimalusteks 25. märts Kylli

18. märtsil toimus meie kooli 8. ja 9. klasside õpilastele individuaalne karjäärinõustamispäev Valgamaa Töötukassa  karjäärinõustaja Ilona Akimovaga. Karjääripäev annab võimaluse tutvuda põgusalt erinevate asutuste ja ametitega, kes pakuvad õpet ja toetust HEV noortele.

Õpilastega viidi läbi tööks vajalike oskuste kaardistamine , vesteldi edasiõppimisvõimalustest. Enamus õpilastest soovib omada puidu töötleja  eriala. Valikutest toodi veel välja rehvitehnik, kinnisvarahooldaja, plaatija.