Klassiga Palamusel 26. veebruar konstantin

5+6+7B klass käis kolmapäeval, 13.veebruaril Palamuse O. Lutsu Kihelkonnamuuseumis Enne Palamusele sõitu vaatasime üle „Kevade“ filmi ja tuletasime meelde tegelased. Muuseumis näidati meile kõigepealt filmi sellest, kuidas valiti „Kevade“ filmi tegelased. Seejärel uurisime, mis on Tootsi taskud, kui tore on osata viiulit mängida ning osavamad ronisid sahvririiulile „Lati Paci“ pudeli järele. Vanas koolimajas nägime köstri ja kooliõpetaja elamisi ning lõpuks ka koolituba ja magamistube. Isegi kodukäija oli magamistoa akna taga ja tegi tot-tot-tot. Täpselt nagu filmis!