Meie koolis toimus autismipäev ja see oli imeline sündmus 02. mai Kylli

30. aprillil  toimus meie koolis traditsioonilisel moel autismipäev ja see oli imeline sündmus. Meie andekad õpetajad olid ette valmistanud õpilastele neli huvitavat ja harivat töötuba. Muusikaõpetaja Merike andis igale lapsele võimaluse tunda end osana orkestrist. Rahvatantsuõpetaja Erika aitas lastel läbi tantsu ennast väljendada. Kunstiõpetaja Jurise töötoas tekitati loominguline ja eneseväljenduslik atmosfäär. Kodunduse õpetaja Vapu aitas lastel väljendada oma meeleolu väikestes võileibades ja seejärel said kõik koos omatehtud suupisteid nautida. Päeva lõpus istutasid õpetajad koos õpilastega rahvamuusika saatel kooli õue lilled. Kahtlemata oli ürituse edukuse peamine näitaja laste emotsioonid ja need olid imelised - rõõm nägudel, naeratused- see on kõige olulisem.

Meie kooli juhtmõte ei ole asjata - “Kõik lapsed saavad võimaluse õnnestuda!”

Meie kooli juhtmõte ei ole asjata - “Kõik lapsed saavad võimaluse õnnestuda!”