Oli rõõmsat äratundmist, natuke mõtlikke pilke, natuke kurbustki – oli viimane koolikell 20. mai Kylli

20. mail kõlas Valga Jaanikese Koolis  viimane koolikell kuuele noorele. Viimane koolikell tähistab eksamisessiooni algust.

9.b klassi poisid laulsid, et nad ei ole enam väikesed. Pärast laulu kuulamist saime kõik vaadata esitlusi, kus nägime, kuidas lõpetajad on need 9 aastat koolis veetnud. Oli rõõmsat äratundmist, natuke mõtlikke pilke, natuke kurbustki.

Noorem kooliaste tegi lõpetajatele „eksami“, kus lõpetajad pidid järgi tegema erinevaid kehalisi harjutusi. Tõdesime kõik, et lõpetajad on valmis lõpueksamiteks.

Kõlas laul „Koolikell“, lõpetajad said rinda väikese kellukese ja nii nad läksid.

Head põrumist eksamitel!

Head põrumist eksamitel!