Uudised

Uus õppeaasta algas eriliselt 04. september konstantin


Kooli avaaktusel toimus mitu erilist sündmust. Meie kooli asus õppima viis esimese klassi õpilast. 2. septembril 2019 ehk esimesel koolipäeval pühitseti Valga Jaanikese Kooli koolilipp, mille keskel on kooli logo. Lippu kasutatakse riiklikel tähtpäevadel ja kooli pidulikel sündmustel. Aktusel kuulutati välja ka Jaanikese aasta teod 2019, milleks said: „Kaisuloomahaigla projekt“ ja „Muuseumiprogrammides osalemine“.

Kooli avaaktusel toimus mitu erilist sündmust. Meie kooli asus õppima viis esimese klassi õpilast. 2. septembril 2019 ehk esimesel koolipäeval pühitseti Valga Jaanikese Kooli koolilipp, mille keskel on kooli logo. Lippu kasutatakse riiklikel tähtpäevadel ja kooli pidulikel sündmustel. Aktusel kuulutati välja ka Jaanikese aasta teod 2019, milleks said: „Kaisuloomahaigla projekt“ ja „Muuseumiprogrammides osalemine“.