Uudised

Valga Jaanikese kooli õpilased ja Urvaste kooli kutseõppur põrgatasid korvpalli koos peaministriga 23. november konstantin


21. novembril toimus rahvusvahelise korvpallinädala raames Kalevi Spordihallis suur Eriolümpia korvpallipäev. Valga Jaanikese koolist osales korvpallipäeva võistlusmeeskonnas 7 õpilast, õpilasi saatsid õpetaja Evo Saar ja kooli direktor Jaanika Käst. Päeval toimus EO Eesti Ühenduse liikmesasutuste korvpalliturniir, kus osales 10 võistkonda üle kogu Eesti. Teame, et kui me ka ei võida, anname endast parima ja selguski, et meie õpilased tulid Tallinnast koju Valgasse teise koha võidukarika ja medalitega. Õpilased Ragnar ja Karlos said vabavisetes isiklikud karikad. Kahtlemata on sellised väljasõidud õpilastele sotsiaalsust, ärksameelsust, taiplikust õpetavad ja samas pingutust, tahet ja tähelepanu nõudvad. Urvaste Kooli ja Võrumaa Kutsehariduskeskuse koostöös omandavad Urvaste koolis 2018. aasta sügisest teise taseme kutset puhastusteenindaja abilised ja sel erialal õppiv noormees Artur osales samuti korvpallipäeva võistlustes sh avas korvpallipäeva ja on pildil koos Urvaste kooli direktori Jaanika Kästi ning eriolümpia patrooni Hannes Hermakülaga. Õhtul olid eriolümpia sportlastega koos korvpalli mängima tulnud peaminister Jüri Ratas, kultuuriminister Indrek Saar, endine NBA korvpallur Sam Perkins, kes sõitis selleks spetsiaalselt Ameerikast kohale. Spordihallis olid veel meie armastatud Eesti inimesed: eriolümpia patrooni Hannes Hermaküla, Kaire Vilgats, Veiko Täär, Eesti korvpallurid Janar Talts, Gert Dorbek jt. Eriolümpia on maailma suurim spordiorganisatsioon intellektipuudega inimestele, mille eesmärgiks on aidata ühiskonnal teadvustada nende inimeste võimekust ja väärikust. Märgates ja mõistes kõigi inimeste vajadusi meie ümber, panustame hoolivamasse ja sidusamasse ühiskonda ning tugevamasse riiki.
21. novembril toimus rahvusvahelise korvpallinädala raames Kalevi Spordihallis suur Eriolümpia korvpallipäev. Valga Jaanikese koolist osales korvpallipäeva võistlusmeeskonnas 7 õpilast, õpilasi saatsid õpetaja Evo Saar ja kooli direktor Jaanika Käst. Päeval toimus EO Eesti Ühenduse liikmesasutuste korvpalliturniir, kus osales 10 võistkonda üle kogu Eesti. Teame, et kui me ka ei võida, anname endast parima ja selguski, et meie õpilased tulid Tallinnast koju Valgasse teise koha võidukarika ja medalitega. Õpilased Ragnar ja Karlos said vabavisetes isiklikud karikad. Kahtlemata on sellised väljasõidud õpilastele sotsiaalsust, ärksameelsust, taiplikust õpetavad ja samas pingutust, tahet ja tähelepanu nõudvad. Urvaste Kooli ja Võrumaa Kutsehariduskeskuse koostöös omandavad Urvaste koolis 2018.
aasta sügisest teise taseme kutset puhastusteenindaja abilised ja sel erialal õppiv noormees Artur osales samuti korvpallipäeva võistlustes sh avas korvpallipäeva ja on pildil koos Urvaste kooli direktori Jaanika Kästi ning eriolümpia patrooni Hannes Hermakülaga. Õhtul olid eriolümpia sportlastega koos korvpalli mängima tulnud peaminister Jüri Ratas, kultuuriminister Indrek Saar, endine NBA korvpallur Sam Perkins, kes sõitis selleks spetsiaalselt Ameerikast kohale. Spordihallis olid veel meie armastatud Eesti inimesed: eriolümpia patrooni Hannes Hermaküla, Kaire Vilgats, Veiko Täär, Eesti korvpallurid Janar Talts, Gert Dorbek jt. Eriolümpia on maailma suurim spordiorganisatsioon intellektipuudega inimestele, mille eesmärgiks on aidata ühiskonnal teadvustada nende inimeste võimekust ja väärikust. Märgates ja mõistes kõigi inimeste vajadusi meie ümber, panustame hoolivamasse ja sidusamasse ühiskonda ning tugevamasse riiki.