Uudised

Eestist Araabia Ühendemiraatidesse 06. märts konstantin


Valga Jaanikese kooli õpilased Ragnar Orehhov ja Aleksandrs Zaicevs ning õpetajad-treenerid Evo Saar ja Vadim Šemeljov sõidavad 8. märtsi varahommikul koos maailmamängude delegatsiooniga Eestist Araabia Ühendemiraatidesse. Poisid võistlevad jalgpallis ja džuudos. Eesti eriolümpia on aastaringne erinevate spordivõistluste korraldaja intellekti-puudega inimestele. Eriolümpia on sportlaste jaoks leidnud koha nende südames ja hinges. Ühised sportlikud kogemused lähendavad inimesi, läbi suhtluse spordis, eemaldatakse “tõkked” ja tekitatakse vastastikust mõistmist ja tunnustust soosiv õhkkond. Kogunesime kooliperega täna hommikul ühiselt koolimajas ja saatsime pidulikult meie koolipere liikmed maailmamängudele – Abu Dhabisse. Kooli direktor Jaanika Käst kinkis kõigile sini-must-valged lipukesed kaasa ja Teekonna kommid. Klassijuhatajad Õie Kiis ja Nadežda Dinis andsid kaasa kaunid sõnad ja soovid. Fotol (vasakult):Vadim Šemeljov, Ragnar Orehhov, Jaanika Käst, Aleksandrs Zaicevs, Evo Saar
Valga Jaanikese kooli õpilased Ragnar Orehhov ja Aleksandrs Zaicevs ning õpetajad-treenerid Evo Saar ja Vadim Šemeljov sõidavad 8. märtsi varahommikul koos maailmamängude delegatsiooniga Eestist Araabia Ühendemiraatidesse. Poisid võistlevad jalgpallis ja džuudos. Eesti eriolümpia on aastaringne erinevate spordivõistluste korraldaja intellekti-puudega inimestele. Eriolümpia on sportlaste jaoks leidnud koha nende südames ja hinges. Ühised sportlikud kogemused lähendavad inimesi, läbi suhtluse spordis, eemaldatakse “tõkked” ja tekitatakse vastastikust mõistmist ja tunnustust soosiv õhkkond. Kogunesime kooliperega täna hommikul ühiselt koolimajas ja saatsime pidulikult meie koolipere liikmed maailmamängudele – Abu Dhabisse. Kooli direktor Jaanika Käst kinkis kõigile sini-must-valged lipukesed kaasa ja Teekonna kommid. Klassijuhatajad Õie Kiis ja Nadežda Dinis andsid kaasa kaunid sõnad ja soovid.
Fotol (vasakult):Vadim Šemeljov, Ragnar Orehhov, Jaanika Käst, Aleksandrs Zaicevs, Evo Saar