Emad maalisid ja sõitsid tõuksidega ehk perepäev meie koolis 12. mai Kylli

11. mail toimus Valga Jaanikese Koolis emadepäeva kontsert ja perepäev.

Kõigepealt toimus meeleolukas kontsert, kus emadele lauldi, tantsiti ning loeti luuletus emast.

Seejärel kuulutas direktor Jaanika Käst välja ja õnnitles aasta õpetajaid, kolleege ning õpilast.

Aasta õpetajad 2022 on JANNE SALUMÄE ja VIIVI NUKK

Aasta kolleegi tiitli said õpetaja abi LEINI KIRSIMÄE ning õppejuht MAI TALU.

Aasta õpilaseks valiti seekord HARDI AKMENTIN.

Pärast tunnustamist vaatasime koos videoid erilistest  hetkedest, mis olnud lõppeval kooliaastal. Siis saime osa „Su nägu kõlab meile tuttavalt“ konkursi võiduesinemistest.

Saali oli üles pandud õpilastööde näitus. Jälle kord olid lapsed õpetajate  Vapu ning Jüri tundides vaeva näinud. Valminud oli uhket mööblit, kiikloomi ning toredat näputööd. Õpetaja Liina klassi lapsed olid teinud vahvaid kevadisi pilte.

Õpetaja Jüri eestvõttel said emad koos lastega saalis maalida ja õues tõukeratastega sõita.

Perepäev lõppes ühise supisöömisega õues-õppe klassi juures.

Aitäh, armsad emad, et te olemas olete ja suur tänu, et teid nii palju meie perepäevale tuli.

11. mail toimus Valga Jaanikese Koolis emadepäeva kontsert ja perepäev.

Aasta õpetajad 2022 on JANNE SALUMÄE ja VIIVI NUKK

Aasta kolleegi tiitli said õpetaja abi LEINI KIRSIMÄE ning õppejuht MAI TALU.

Aasta õpilaseks valiti seekord HARDI AKMENTIN.

Perepäev lõppes ühise supisöömisega õues-õppe klassi juures.