Uudised

Osaleme „Kiusamisest vabaks programmis" 02. oktoober konstantin


Meie kooli algklasside ja toimetulekuklasside õpilased osalevad "Kiusamisest vabaks programmis"

2. oktoobril tähistatakse rahvusvahelist vägivallavastast päeva. Selleks päevaks  valmistasid meie lapsed kollaaž-plakatid. Iga klass tegeles ühe programmi sõna väärtusega. Nendeks sõnadeks on: sallivus, hoolivus, julgus, austus.
Oleme sõbralikud ja lahked üksteise vastu iga päev!

Jelena ja Liina

Meie kooli algklasside ja toimetulekuklasside õpilased osalevad "Kiusamisest vabaks programmis"

2. oktoobril tähistatakse rahvusvahelist vägivallavastast päeva. Selleks päevaks  valmistasid meie lapsed kollaaž-plakatid. Iga klass tegeles ühe programmi sõna väärtusega. Nendeks sõnadeks on: sallivus, hoolivus, julgus, austus.
Oleme sõbralikud ja lahked üksteise vastu iga päev!

Jelena ja Liina