Uudised

Lisaõppe õpilaste praktika 06. jaanuar Kylli


 

                                                                                                 

Lisaõpe on ettevalmistusaasta, mille jooksul kujunevad välja õpilase kutse- või tööelu eelistused. Lisaõppe õppekava näeb ette ka praktika sooritamist. Meie kooli õpilastele on pakkunud praktikavõimalusi Valga Hoolekandekeskus, AS Valga Vesi ja Valga Vallahooldus, OÜ Gulina.  17.12.2019 a esitleti praktika I poolaasta kokkuvõtteid. Nagu praktika kokkuvõtetest selgus, annab praktikal käimine võimaluse õppida suhtlemist, tulla toime erinevate tööülesannetega, paremini mõista erinevate elukutsete tähendust ning loomulikult olla kursis Valga linnas tööd pakkuvate ettevõtetega.

 

 

 

                                                                                                 

 

 

                                                                                                 

Lisaõpe on ettevalmistusaasta, mille jooksul kujunevad välja õpilase kutse- või tööelu eelistused. Lisaõppe õppekava näeb ette ka praktika sooritamist. Meie kooli õpilastele on pakkunud praktikavõimalusi Valga Hoolekandekeskus, AS Valga Vesi ja Valga Vallahooldus, OÜ Gulina.  17.12.2019 a esitleti praktika I poolaasta kokkuvõtteid. Nagu praktika kokkuvõtetest selgus, annab praktikal käimine võimaluse õppida suhtlemist, tulla toime erinevate tööülesannetega, paremini mõista erinevate elukutsete tähendust ning loomulikult olla kursis Valga linnas tööd pakkuvate ettevõtetega.