Koolipere kogunes lõbusa muusika rütmis spordinädala avamisele 01. oktoober Kylli

23. septembril kogunes kogu koolipere lõbusa muusika rütmis spordiväljakule spordinädala avamisele. Toimus Valga Jaanikese Kooli spordipäev. Päike säras taevas. Kõik olid elevil. Pidulikult süütas õpilasesinduse president  sümboolse „olümpiatõrviku“.  Kerdi juhendamisel tegime soojendust. Algasid kergejõustiku võistlused. Võistlesime kolmes rühmas. Kõiki premeeriti diplomi ja kaelussalliga. Spordinädala igasse päeva jätkus sportlikku tegevust: bocce, õuemängud, jalgrattaga sõitmine õuevahetunnis, muusika saatel õues võimlemine. Parimad õpilased osalesid neljapäeval EO liikumisüritusel Tartu seikluspargis. Sportlikud vahetunnid jätkuvad suveni. Meie lapsed liiguvad!

Õpetaja Janne Salumäe

Õpetaja Janne Salumäe