Lauluvõistlus, Stefan ja saavutused 25. märts Kylli

24. märtsil toimus Viljandimaal Heimtalis 17. vabariiklik hariduslike erivajadustega laste ja noorte lauluvõistlus.

Meie koolist osales lauluvõistlusel 5 õpilast. Adrian ja Silver Leiman, Hardi Akmentin, Marina Seleznjova ja Maksims Baranovs. Adrian ja Silver saavutasid enda vanusegrupis 2. koha ja Marina saavutas 7.-9. klassi õpilaste seas 1. koha. Õpilastele õpetasid laulud selgeks muusikaõpetajad Merike Mõttus ja Natalja Veremei.

Lastele laulis üllatusesineja – Stefan. See oli kõigile suur elamus. Hardi sõnas, et tal lausa süda värises sees, sest nägi Stefanit ja sai autogrammi. „Tasus tulla!“, lausus ta.