Uudised

Muusikateraapia töötuba 19. november Kylli


 

Kahel päeval said Jaanikese kooli vanema astme õpilased osa muusikateraapia töötoast. Töötuba oli pühendatud Euroopa Muusikateraapia päevale, mis toimub igal aastal 15.novembril. Selle aasta moto oli: „Jagame tundeid!“ Nii jagasid ka meie õpilased oma tundeid nii enne teraapia seanssi kui ka pärast seansil osalemist. Tundeid väljendavaid sõnu otsisid lapsed tunnete rattalt. Töötoas said õpilased teada mis on Tiibeti helikausid, kuidas helisevad kochi kellad ja kõlab zvongo trumm.

Laste tagasiside: oli väga rahulik, kuulsin väga ilusaid helisid, muutusin rõõmsamaks, minu tuju läks kurvemaks, olin vihane, tahaks kindlasti veel neid helisid kuulata, väga mõnus oli olla, minu sisse tuli meeldiv rahu.

Jaanikese kooli muusikaterapeut M.Mõttus

Osalesid 6.7.8.9.b klass koos õpetajatega

 

 

Kahel päeval said Jaanikese kooli vanema astme õpilased osa muusikateraapia töötoast. Töötuba oli pühendatud Euroopa Muusikateraapia päevale, mis toimub igal aastal 15.novembril. Selle aasta moto oli: „Jagame tundeid!“ Nii jagasid ka meie õpilased oma tundeid nii enne teraapia seanssi kui ka pärast seansil osalemist. Tundeid väljendavaid sõnu otsisid lapsed tunnete rattalt. Töötoas said õpilased teada mis on Tiibeti helikausid, kuidas helisevad kochi kellad ja kõlab zvongo trumm.

Laste tagasiside: oli väga rahulik, kuulsin väga ilusaid helisid, muutusin rõõmsamaks, minu tuju läks kurvemaks, olin vihane, tahaks kindlasti veel neid helisid kuulata, väga mõnus oli olla, minu sisse tuli meeldiv rahu.

Jaanikese kooli muusikaterapeut M.Mõttus

Osalesid 6.7.8.9.b klass koos õpetajatega