Uudised

Eesti ajakohastatud õppekavade õppeprotsesside koostamise töörühmade tänuüritus - meie õpetajad olid kutsutud 13. mai Kylli


Eesti koolides on käsil riikliku õppekava uuendamine. Uue õppekavaga käivad koos ka uued ajakohastatud ainekavad. Juba eelmisel kevadel otsis põhikooli lihtsustatud õppekava ja õppevara peaekspert Kristiina Paist  (HTM) õpetajaid, kes lööksid kaasa uute ainekavade tegemisel. Meie koolist olid nõus panustama õpetaja Vapu Laik kunstiõpetuse ainekava tegemisse ja õpetaja Maret Lill inimeseõpetuse ainekava koostamisse. Kaasatud oli veel õpetajaid.

Selle aasta märtsi lõpuks said ainekavad valmis ja infotunnid õpetajatele veebis peetud. Tänuks kõigile panustajatele toimus HTM-i Peeter Põllu saalis reedel 10.mail Eesti ajakohastatud õppekavade õppeprotsesside koostamise töörühmade tänuüritus.

Panustajatele esinesid hariduspsühholoog Grete Arro, kes kutsus kaasa mõtlema õppimise, õpetamise ja targaks saamise teemal. Seejärel rääkis haridusminister Kristina Kallas uutest tuultest hariduses ehk mida teha, et õpetajaid ikka jätkuks. Üheskoos söödi tänutorti.

 

Aitäh õpetaja Vapu! Aitäh õpetaja Maret!

 

Eesti koolides on käsil riikliku õppekava uuendamine. Uue õppekavaga käivad koos ka uued ajakohastatud ainekavad. Juba eelmisel kevadel otsis põhikooli lihtsustatud õppekava ja õppevara peaekspert Kristiina Paist  (HTM) õpetajaid, kes lööksid kaasa uute ainekavade tegemisel. Meie koolist olid nõus panustama õpetaja Vapu Laik kunstiõpetuse ainekava tegemisse ja õpetaja Maret Lill inimeseõpetuse ainekava koostamisse. Kaasatud oli veel õpetajaid.

Selle aasta märtsi lõpuks said ainekavad valmis ja infotunnid õpetajatele veebis peetud. Tänuks kõigile panustajatele toimus HTM-i Peeter Põllu saalis reedel 10.mail Eesti ajakohastatud õppekavade õppeprotsesside koostamise töörühmade tänuüritus.

Panustajatele esinesid hariduspsühholoog Grete Arro, kes kutsus kaasa mõtlema õppimise, õpetamise ja targaks saamise teemal. Seejärel rääkis haridusminister Kristina Kallas uutest tuultest hariduses ehk mida teha, et õpetajaid ikka jätkuks. Üheskoos söödi tänutorti.

 

Aitäh õpetaja Vapu! Aitäh õpetaja Maret!