Uudised

Digimaailm hariduslike erivajadustega laste teenistuses 17. oktoober Kylli


12.-23. oktoobrini toimuval täiskasvanud õppija nädalal on fookuses õppimine ja enesetäiendamine kogu elu jooksul.
Üle Eesti toimub oktoobrikuus arvukalt täiskasvanuharidust populariseerivaid ning õppimisvõimalusi tutvustavaid tegevusi. Kõikides maakondades toimus maakondlike esinumbrite valimine ning tunnustamine, kelle seast valiti välja aasta tublimad tegijad riiklikul tasemel. Täiskasvanud õppija nädalat korraldavad Haridus- ja Teadusministeerium ning ETKA Andras Euroopa Sotsiaalfondi toel.

 

Meie kool saavutas maakonnas õpiteo laureaaditiitli. Loe siit: https://andras.ee/et/opiraskustega-opilane-klassis-oppetegevuse-toetamine-digitehnoloogia-abil-valgamaa

12.-23. oktoobrini toimuval täiskasvanud õppija nädalal on fookuses õppimine ja enesetäiendamine kogu elu jooksul.
Üle Eesti toimub oktoobrikuus arvukalt täiskasvanuharidust populariseerivaid ning õppimisvõimalusi tutvustavaid tegevusi. Kõikides maakondades toimus maakondlike esinumbrite valimine ning tunnustamine, kelle seast valiti välja aasta tublimad tegijad riiklikul tasemel. Täiskasvanud õppija nädalat korraldavad Haridus- ja Teadusministeerium ning ETKA Andras Euroopa Sotsiaalfondi toel.

 

Meie kool saavutas maakonnas õpiteo laureaaditiitli. Loe siit: https://andras.ee/et/opiraskustega-opilane-klassis-oppetegevuse-toetamine-digitehnoloogia-abil-valgamaa