Nii said kokku KIIRUS, OSAVUS, NUTIKUS, TÄHELEPANU ja TUNNETUS 22. октября Kylli

17. oktoobril toimus Urvaste Koolis järjekordne õpioskustel põhinev maastikumäng “ Kiirem, osavam, nutikam”. Osalesid Ämmuste Kool, Lahmuse Kool, Kammeri Kool, Urvaste Kool ja Valga Jaanikese Kool. Meie kooli võistkonda kuulusid Kert, Ken, Jan-Egert ja Kätlin. Seekord oli esmakordselt sisse toodud orienteerumine, võistkondadele jagati orienteerumiskaardid, mille järgi kulgeti ja lahendati 5 põhipunktis ülesandeid. Rada oli umbes 2,5 km pikk. Kuna ilm oli päikseline, siis selle raja läbimine oli puhas rõõm. Päev lõppes kosutava söögiga ja kokkuvõtte tegemisega.

Aitäh Urvaste Kool ürituse korraldamise eest!

Juhiabi Küllike Kuus

Aitäh Urvaste Kool ürituse korraldamise eest!

Juhiabi Küllike Kuus