Valga Jaanikese Kool on pälvinud 2024. aastal vaimset tervist väärtustava tööandja kuldmärgise 15. октября Kylli

10. oktoobril  toimus Tartu Loodusmajas Peaasi.ee konverents “Vaja on tegutseda! Aga kuidas?“

Mida ja kuidas saavad tööandjad ja organisatsioonid teha oma inimeste vaimse tervis hoidmiseks ja vaimse heaolu parandamiseks.

Valga Jaanikese Kool on on laste ja töötajate heaolu nimel palju ära teinud ja seda on märgatud.

Meie tööd vaimse tervise nimel koolis hinnati KULDTASE märgisega.

Meie tööd vaimse tervise nimel koolis hinnati KULDTASE märgisega.