Uus kogemus võistelda sisehallis 15. октября Kylli

11. oktoobril toimus Tartu Ülikooli spordihoone kergejõustikuhallis kombineeritud kergejõustiku mitmevõistlus, kus võisteldi neljal alal: 60 m jooks, kaugushüpe, kõhulihaste test ja 400m jooks. Kõikide alade tulemuste eest sai punkte, mis kokkuvõttes summeeriti ja moodustati divisjonid. Punktitabelite koostamisel lähtuti Eriolümpia viievõistluse punktitabelitest. Esmakordselt viisime oma võistluse läbi sisehallis. See oli uus kogemus paljude sportlaste jaoks. Kohtunikena olid abiks Tartu Ülikooli kolmanda aasta bakalaureuseõppe üliõpilased Sporditeaduste ja füsioteraapia instituudist “kehaline kasvatus ja sport” õppekavalt. Suur tänu kõikidele sportlastele, nende õpetajatele ja treeneritele, kohtunikele ning vabatahtlikele!

Valga Jaanikese Koolist osalesid: Kert, Ken, Oscar, Kätlin ja Jan- Egert.

Fotod:  Vadim Šemeljov

Allikas: Eriolümpia Eesti Ühendus/ Special Olympics Estonia fb-leht

Valga Jaanikese Koolist osalesid: Kert, Ken, Oscar, Kätlin ja Jan- Egert.

Fotod:  Vadim Šemeljov