Proovisime oma võimeid ja õppisime 07. октября Kylli

Sellel aastal osales projektis „Kaasav tervislik eluviis koolides“ ka meie kool. Käisime 26. septembril Tartu Seikluspargis. Sündmuses osalesid Valga Jaanikese Koolist  Kert Tartes, Ken Liivpuu, Silver Leiman, Adriana-Liisa Nigol, Kirill Hivuk, Sander Tupits. Meie õpilased näitasid üles suurt aktiivsust ja pühendumist. See oli suurepärane võimalus kõigil proovida oma võimeid ja õppida midagi uut. Eraldi soovime kiita vanemate klasside õpilasi, kes täitsid oma ülesandeid ja olid väga aktiivsed kogu sündmuse vältel. Nad olid tõelised eeskujud kõigile!

Õpetaja Jelena Sljusartšuk

Õpetaja Jelena Sljusartšuk