Algas 2022/2023 kooliaasta 03. сентября Kylli

"Nüüd kooli! Kooli!" äratab

ta iga suurt ja väikest.

Ellen Niit

Esimene september Valga Jaanikese Koolis algas piduliku aktusega. Head soovid saatsid lastele teele nii abivallavanem Kaupo Kutsar kui kooli direktor Jaanika Käst. Esimese klassi õpilane sai pidulikult kätte aabitsa, esinesid solistid ja lauldi ühiselt regilaulu.

1. september tähistab uusi algusi – uute teadmiste ja oskuste algust, uute suhete ja uute tunnete algust - muutuste algust.

Meie muutused seisnevad selles, et me ütleme: „Tere, tulemast!“ kolmele uuele töötajale. Soovime, et meie koostöö saab olla tähenduslik. Kõik õpilased ja õpetajad peavad saama võimaluse õnnestuda.

Õppejuht Airi Mägi

Õpetaja Erika Kärner

Õpetaja abi Triin Rätsepp

Elagu tarkusepäev, elagu ülemaailmne rahupäev, elagu Valga Jaanikese Kool!

Veel silmanurgast säratab

september kollast päikest.

"Nüüd kooli! Kooli!" äratab

ta iga suurt ja väikest.

Ellen Niit

Õppejuht Airi Mägi

Õpetaja Erika Kärner

Õpetaja abi Triin Rätsepp

Elagu tarkusepäev, elagu ülemaailmne rahupäev, elagu Valga Jaanikese Kool!