Hariv koostööpäev 21. november Kylli

20. novembril toimus Valgamaa Kutseõppekeskuses Valgamaa õpilasesinduste koostööpäev, kus said kokku 12-ne Valgamaa kooli õpilasesinduste liikmed.

Fookuses oli ürituste korraldamine ja antud teema ABC, mida vedas eest Astrid Hallik.

Päeva teises pooles tutvustasid Valgamaa Kutseõppekeskuse noored ja õpetajad osalejatele kutseõppekeskuse erinevaid erialasid ja õppevõimalusi. Valga Jaanikese Koolist osalesid koostööpäeval Alexander ja Hardi.

Allikas: Valgamaa Arenguagentuur fb-leht

Allikas: Valgamaa Arenguagentuur fb-leht