Новости

Lastekaitsepäev 02. июня Kylli


1.juuni on rahvusvaheline lastekaitsepäev. Ka meie koolihoovil toimus loominguline lastekaitsepäeva tähistamine. Hajutatult käisid klassid õues joonistamas ja niimoodi tekkis asfaldile tänavakunsti näitus. Muusika mängis, igaüks nautis loomeprotsessi ja täiendas näitust oma töödega. Remi tegi perepildi, Detelina kaunistas maja, Leo joonistas õhupalle ja Saskia- Grit tegi ulmelise lilleaasa.  Silmal oli ilus vaadata!

Pidupäev jätkus klassis, sest täna oli Leol sünnipäev. Klassis tantsisime, laulsime ja mängisime ja jagasime sõpradele maiustusi.

Oli tore ja toimetamisrohke päev.

Muljeid jagas 2.b klass

1.juuni on rahvusvaheline lastekaitsepäev. Ka meie koolihoovil toimus loominguline lastekaitsepäeva tähistamine. Hajutatult käisid klassid õues joonistamas ja niimoodi tekkis asfaldile tänavakunsti näitus. Muusika mängis, igaüks nautis loomeprotsessi ja täiendas näitust oma töödega. Remi tegi perepildi, Detelina kaunistas maja, Leo joonistas õhupalle ja Saskia- Grit tegi ulmelise lilleaasa.  Silmal oli ilus vaadata!

Pidupäev jätkus klassis, sest täna oli Leol sünnipäev. Klassis tantsisime, laulsime ja mängisime ja jagasime sõpradele maiustusi.

Oli tore ja toimetamisrohke päev.

Muljeid jagas 2.b klass