Meie õpetajad said vallavanema tunnustuse 07. октября Kylli

Õpetajate päeval tunnustati õpetajaid ja haridustöötajaid.

Õpetajaid tunnustasid vallavanem Ester Karuse ja asevallavanem Mati Kikkas. Valga vald tunnustas Valgamaa "Eestimaa õpib ja tänab" nominente 2020, meie koolist:

Aasta põhikooli aineõpetaja nominent 2020

Vapu Laik

Aasta klassijuhataja nominent 2020

Janne Salumäe

Aasta tugispetsialist laureaat  2020

Maret Lill

Aasta klassiõpetaja nominent 2020

Jelena Sljusartšuk

Samuti tunnustas vallavanem tänukirjaga silmapaistva tunnustuse ja Valga valla maine kujundamisel „Tiina Kallavuse nimelise Piirinihutaja auhind" pälvimise eest Valga Jaanikese kooli direktorit Jaanika Kästi.

Õpetajate päeval tunnustati õpetajaid ja haridustöötajaid.

Aasta põhikooli aineõpetaja nominent 2020

Vapu Laik