Õunanädal 14. октября Kylli

7.-11. okt. toimus meie koolis projektinädal „Üks õun päevas, Sinu tervise heaks!“. Stardipaugu nädalale andsime esmaspäeva hommikul saalis. Vaatasime vahvaid slaide õuntest ja nuputasime üheskoos, mis sorti õunad pildil on. Tuleb välja, et meie lapsed tundsid ära päris mitmeid õunasorte. Tublid! Siis rääkis meie kooliõde Galina õuna tervislikkusest. Saime teada, kui palju erinevaid vitamiine see tavaline õun sisaldab. Veendusime kõik, et õuna tasub hoida au sees! Lõpuks tantsisid väiksemad  lapsed meile  ringmängu „Õunake“. No loomulikult ei lahkunud keegi saalist ilma maitsva õunata. Ja õunu jagus meile terveks nädalaks.  Õpetaja Vapu muudkui küpsetas erinevate klassidega õppeköögis õunakooke ja keetis õunamoosi. Küpsetamas käis ka õpetaja Janne klass. Nii et terve nädala lõhnas maja magusalt. Peale selle meisterdasid ja joonistasid kõik klassid pilte õuntest. Õunakunsti jagub nüüd igasse klassi ja koridori seintelegi.