Uudised

Romade lõimumisel leidub siiski positiivseid näiteid 24. mai Kylli


 

 

Romade ümarlaud algas meie kooli õpilaste Marina ja Zigmundi peotantsuga „Samba“ (õpilasi juhendab kooli majandusjuht ja treener Vadim Šemeljov).

 

Teisipäeval, 18. mail toimus Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuses ümarlaud romade esindajatega, mida juhatas vallavalitsuse kultuuri- ja haridusteenistuse juhataja Pille Raudam. Osalesid romade kogukonna mentorid Oleg Artemchuk ja Irina Anissimova, samuti asevallavanem Meeli Tuubel ning mitmed Valga valla sotsiaal- ja haridusvaldkonna ametnikud, allasutuste juhid, samuti meie kooli direktor Jaanika Käst.

 

Loe edasi: https://www.valga.ee/uudised-ja-teated/-/asset_publisher/NdxUP2aDtxzz/content/id/31085306

­­­­­­­­­­­­

 

 

 

Romade ümarlaud algas meie kooli õpilaste Marina ja Zigmundi peotantsuga „Samba“ (õpilasi juhendab kooli majandusjuht ja treener Vadim Šemeljov).

 

Teisipäeval, 18. mail toimus Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuses ümarlaud romade esindajatega, mida juhatas vallavalitsuse kultuuri- ja haridusteenistuse juhataja Pille Raudam. Osalesid romade kogukonna mentorid Oleg Artemchuk ja Irina Anissimova, samuti asevallavanem Meeli Tuubel ning mitmed Valga valla sotsiaal- ja haridusvaldkonna ametnikud, allasutuste juhid, samuti meie kooli direktor Jaanika Käst.

 

Loe edasi: https://www.valga.ee/uudised-ja-teated/-/asset_publisher/NdxUP2aDtxzz/content/id/31085306

­­­­­­­­­­­­