8,9b klassi perepäev Jurmala veepargis 22. ноября Kylli

8,9b klassi prioriteediks on lastevanemate kaasamine klassi tegevustesse. Ettevõtmistega tegime algust juba septembris, kui toimus esimene klassiüritus koos lastevanematega. Kuna novembris on isadepäev, siis otsutasime teha väljasõidu Jurmalasse, et külastada Livu veeparki ning veeta üheskoos kvaliteetaega. Väljasõidul osalesid kõik 8,9b klassi õpilased koos vanematega.

Perepäev sai teoks laupäeval, 10. novembril - mardipäeval. Järgnevalt mõned osalenud õpilaste mõtted päevast kokkuvõtet tehes. Meeldis ujumine ja aja veetmine koos sõpradega. Tore oli, et vanemad olid kaasas,  sai koos emaga torudest alla lasta, koos lõunat süüa ja juttu ajada. Märgiti, et raske oli suhelda piletit ostes - jäi puudu võõrkeele oskusest (vene keel) ja lubati koos rohkem tähelepanu pöörata võõrkeelte   õppimisele. Mõnele meie seast oli see esmakordne pikem Eestist väljasõit.

Kokkuvõttes oli tore ja meeldejääv päev nii õpilastele, vanematele kui õpetajale. Kõik hoidsid kokku ning olid üksteise suhtes mõistvad ja aktsepteerivad. Kohe nagu üks suur ja sõbralik pere!

Klassijuhataja Õie Kiis

Klassijuhataja Õie Kiis