Meie kooli õpetaja osaleb digiõpiku koostamisel 06. сентября Kylli

Jälle asusid tööle õpetajad, kes teevad õpilastele uusi õppematerjale. Valmima peaksid siiani puuduolevad tööraamatud. Näiteks matemaatika 2.klassile ja hulk inimeseõpetuse õpikud. Vahva uudis on see, et uued õpikud saavad olema digiõpikud. Neid saab näha ja kasutada arvutis. Meie kooli õpetajatest on inimeseõpetuse 8. ja 9. klassi õpikute tegemise töörühmas 5+6+7B klassi õpetaja ja logopeed Maret Lill. Sellel töörühmal valmisid 6. ja 7. klassi inimeseõpetuse tööraamatud.

Õpiku tegemine võtab palju aega, sest neid tehakse muude tööde kõrvalt. Loodetavasti jõuavad digiõpikud koolidesse 2020.aasta sügisel.