Uudised

Vitamiinidest pakatav õunamahl 05. oktoober Kylli


 4.oktoobril pidasid meie kooli lapsed maha järjekordsed õunamahla talgud. Ilmataat piserdas küll veidi vihma, kuid see kedagi ei seganud. Aparaadid ja õunad tõstsime õuesõppe klassi katuse alla ja nii sai töö tehtud. Valmis pressitud mahla viisime õppekööki ja koos õpetaja Vapuga tegime kuuma glögi ja jäätisekokteili. Need maitsesid küll väga hästi kõigile. Vanemate klasside lapsed tegid isegi õnamahla tarretist ja seda pakuti järgmisel päeval üllatusena õpetajatele. Oli tore ja tegus päev!

 4.oktoobril pidasid meie kooli lapsed maha järjekordsed õunamahla talgud. Ilmataat piserdas küll veidi vihma, kuid see kedagi ei seganud. Aparaadid ja õunad tõstsime õuesõppe klassi katuse alla ja nii sai töö tehtud. Valmis pressitud mahla viisime õppekööki ja koos õpetaja Vapuga tegime kuuma glögi ja jäätisekokteili. Need maitsesid küll väga hästi kõigile. Vanemate klasside lapsed tegid isegi õnamahla tarretist ja seda pakuti järgmisel päeval üllatusena õpetajatele. Oli tore ja tegus päev!