Uudised

Valgele valgega ehk seekord mummuliselt 05. juuni Kylli


Reedel, 3. juunil külastasid Marina, Sander, Alexander, Kristo ning õpetajad Jüri, Maret ja Vadim Tallinnas Tondi kooli kunstiprojekti. Selle aasta teemaks olid mummud. Mummupildid said koolis valmis tehtud ja ära saadetud juba aprillis.

Ühisnäituse “Mummumaagia” avamisele järgnevalt said nii õpilased kui ka õpetajad tutvuda Tondi kooli uue koolimajaga ja osaleda põnevates töötubades. Uus Tondi kool on väga suur, põnev ning lapsesõbralik.

Meie lapsed osalesid Savimummu, Muusikamummu, Rohemummu ja Mummumuinasjutu töötubades. Kõige rohkem meeldis meie õpilastele Mummumuinasjutu töötuba. Muinasjutud sündisid kohapeal ja need joonistasid õpilased üles koomiksi vormis suurel smarttahvlil. Põnevaid pöördeid lugudesse sai juurde jututäringute abil. Toredad olid ka teised töötoad.

Pärast töötubades osalemist ja lõunasööki toimus projektipäeva lõpetamine, parimate mummujoonistajate ning juhendajate tänamine ja traditsiooniline jäätisesöömine.

Tänasime projekti eestvedajaid ning läksime vaatama Tallinna linna.

 

Vaata ka:  https://www.youtube.com/watch?v=HKcn2sJM9-o

 

 

Reedel, 3. juunil külastasid Marina, Sander, Alexander, Kristo ning õpetajad Jüri, Maret ja Vadim Tallinnas Tondi kooli kunstiprojekti. Selle aasta teemaks olid mummud. Mummupildid said koolis valmis tehtud ja ära saadetud juba aprillis.

Ühisnäituse “Mummumaagia” avamisele järgnevalt said nii õpilased kui ka õpetajad tutvuda Tondi kooli uue koolimajaga ja osaleda põnevates töötubades. Uus Tondi kool on väga suur, põnev ning lapsesõbralik.

Meie lapsed osalesid Savimummu, Muusikamummu, Rohemummu ja Mummumuinasjutu töötubades. Kõige rohkem meeldis meie õpilastele Mummumuinasjutu töötuba. Muinasjutud sündisid kohapeal ja need joonistasid õpilased üles koomiksi vormis suurel smarttahvlil. Põnevaid pöördeid lugudesse sai juurde jututäringute abil. Toredad olid ka teised töötoad.

Pärast töötubades osalemist ja lõunasööki toimus projektipäeva lõpetamine, parimate mummujoonistajate ning juhendajate tänamine ja traditsiooniline jäätisesöömine.

Tänasime projekti eestvedajaid ning läksime vaatama Tallinna linna.

 

Vaata ka:  https://www.youtube.com/watch?v=HKcn2sJM9-o