Valgamaa Aasta põhikooli aineõpetaja on meie õpetaja Oksana Kalugina 08. oktoober Kylli

26. septembril toimus Hummuli mõisas Valgamaa aasta õpetaja tänuõhtu, kuhu olid kutsutud tänavuse aasta õpetaja konkursile esitatud piirkondlikud kandidaadid. Riiklikule konkursile, mille eestvedajateks on Haridus- ja Teadusministeerium ning Eesti Haridustöötajate Liit, esitati Valgamaalt 9 kategoorias kokku 22 kandidaati.

Õpetaja Oksana tunnid on metoodiliselt otstarbekalt üles ehitatud. Tegevused vahelduvad piisava kiirusega, neid toetatakse visualiseerimisega ning õpitut kinnistatakse tegevuse käigus. Ta on oma nõudmistes konkreetne ja järjepidev. Ta on alati valmis oma tegevustega panustama kooli arengusse ja teeb hea meelega kolleegidega koostööd. Ta on armastatud õpetaja ja klassijuhataja nii laste kui ka lastevanemate silmis. Valgamaa Aasta põhikooli aineõpetaja on Valga Jaanikese kooli õpetaja Oksana Kalugina.

Tekst: Valgamaa Arenguagentuuri kodulehelt

Tekst: Valgamaa Arenguagentuuri kodulehelt