Uudised

Valga vallavanema vastuvõtt 11. juuni konstantin


Meie kooli õpilane Maksim Hrustalov, tema matemaatikaõpetaja Natalja Veremei ning direktor Jaanika Käst paluti pidulikule vastuvõtule 6. juunil, kell 10.00 Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuse ovaalsaali. Vastuvõtul tänas Valga valla parimaid lõpetajaid ja ainetundjaid ning nende juhendajaid Valga vallavanem Margus Lepik. Meie panus seisnes selles, et me korraldasime esmakordselt Valgamaal ja ilmsesti ka Eestis matemaatika olümpiaadi põhikooli riikliku lihtsustatud õppekava lihtsustatud taseme 6. ja 7. klasside õpilastele ja osalesime seal edukalt.
Meie kooli õpilane Maksim Hrustalov, tema matemaatikaõpetaja Natalja Veremei ning direktor Jaanika Käst paluti pidulikule vastuvõtule 6. juunil, kell 10.00 Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuse ovaalsaali. Vastuvõtul tänas Valga valla parimaid lõpetajaid ja ainetundjaid ning nende juhendajaid Valga vallavanem Margus Lepik. Meie panus seisnes selles, et me korraldasime esmakordselt Valgamaal ja ilmsesti ka Eestis matemaatika olümpiaadi põhikooli riikliku lihtsustatud õppekava lihtsustatud taseme 6. ja 7. klasside õpilastele ja osalesime seal edukalt.