Valga valla tunnustuse pälvis meie kooli endine juhiabi Leini Kirsimäe 11. oktoober Kylli

Leini on avatud, särav ja vastutulelik inimene, kes suudab korraga teha mitut asja. Ta orienteerub kõigis kooli infosüsteemides ja keskkondades. Leini on intelligentne sh emotsionaalselt intelligentne. Leini on lojaalne ja kooli hea maine kujundaja. Teda ei tunnusta vaid koolijuht, seda teeb kogu meie meeskond, veelgi enam, tänusõnu tema tööle tuleb ka Riigi Tugiteenuste Keskusest. Kooli raamatukogu hoidjana on ta oluliselt rikastanud meie koolielu. Korraldab koolis sündmusi eest keele ja meele edendamiseks. Leini on aktivist ka Valga kogukonnas. Leini on astunud Väärikate Ülikooli. Elagu Valga Jaanikese Kooli juhiabi Leini Kirsimäe. Leini siirdus meie koolist pensionile 1.10.2024. Soovime Sulle palju rõõmsaid, sportlikke, lahedaid sündmusi ja emotsioone!

Fotol: Paremalt esimene aasta põhikooli aineõpetaja laureaat meie õpetaja Oksana Kalugina, teine juhiabi Leini Kirsimäe, kolmas õpetaja Viivi Nukk, edasi õpetaja Janne Salumäe ja Kersti Veltri.