Uudised

Valga vald tunnustas meie huvijuhti ja kasvatajat 06. oktoober Kylli


Külli Alumäe on meie kooli huvijuht ja kasvataja. Matkad, ekskursioonid, õppekäigud, kooliteater, kontsertaktused, maailmakoristuspäev, ristimine õpilasmalevas, õunamahlatalgud – meie kooli huvijuht on kõigi nende algatuste ja mitmete teiste ettevõtmiste juht ja eestvedaja. Meie koolielu on tänu temale kirev, põnev, vahva. Kooli kodulehelt saab tänu tema ettevõtlikkusele lugeda ja näha meie koolielu igaüks. Külli Alumäe on Valga Jaanikese Koolis hinnatud rahuliku ja sõbraliku töökaaslasena ning ääretu loovuse ja suurepäraste koostööoskustega huvijuht ja hooliv kasvataja. Palju õnne!

 

 

Külli Alumäe on meie kooli huvijuht ja kasvataja. Matkad, ekskursioonid, õppekäigud, kooliteater, kontsertaktused, maailmakoristuspäev, ristimine õpilasmalevas, õunamahlatalgud – meie kooli huvijuht on kõigi nende algatuste ja mitmete teiste ettevõtmiste juht ja eestvedaja. Meie koolielu on tänu temale kirev, põnev, vahva. Kooli kodulehelt saab tänu tema ettevõtlikkusele lugeda ja näha meie koolielu igaüks. Külli Alumäe on Valga Jaanikese Koolis hinnatud rahuliku ja sõbraliku töökaaslasena ning ääretu loovuse ja suurepäraste koostööoskustega huvijuht ja hooliv kasvataja. Palju õnne!