Vabariigi aastapäeva kontsertaktus „Puuduta mind oma headuse väega“ 23. veebruar Kylli

Valga Jaanikese Kooli õpilased, õpetajad ja lapsevanemad tulid ühiselt kokku 20.veebruaril, et õnnitleda Eesti Vabariiki saabuva pidupäeva puhul.

Kontserdil kõlasid Eestimaalised laulud põimitud Kristiina Ehini luuleridadega. Õpilased ja õpetajad tantsisid rahvatantse.

Valga valla tervitused andis edasi vallavanem Monika Rogenbaum. Direktor Jaanika Käst ja õppejuht Airi Mägi jagasid tunnustust kooli maine kujundajatele.

Elagu Eesti!

Elagu Eesti!