Üllatusi ja uusi oskusi täis päev 22. märts Kylli

22. märtsil külastasid lõpuklassi õpilased Valgamaa Kutseõppekeskust, kus võtsid osa taaskord korraldatud avatud uste päevast. Nagu sügiseses ürituses olid ka seekord kõik osalejad jagatud gruppideks värvilise käepaela järgi. Kindla ajagraafiku järgi külastasid õpilased erinevaid töötube. Puidutöökojas saime valmistada munaaluse. Õppeköögis saime nautida mokteili. Garaažis kuulasime uhket juttu elektriautodest (nt Tesla). Laos saime "katsetada" tõstukeid ja masinaid. Hooldustöötaja töötoas said lapsed näha ja proovida abivahendeid, mis on igapäevaselt vajalikud abivajaja hoolduses.

Päeva lõpetas särav mustkunstnik Fred-Erik Johanson, kes tuvid jäneseks võlus ning kaartideta kaarditriki õpetas.