Ülekooliline projekt „Kui liikled, siis liikle“ 07. detsember konstantin

Meie kooli õpilased tegelesid novembris erinevate liiklusteemadega. Igal klassil valmis projekti lõpuks tulem, mida 5.detsembril teistele tutvustati. Nooremad õpilased ja toimetulekuklassid rääkisid tundides liiklusest, käidi vaatamas erinevaid liiklusmärke kooli ümbruses, õpiti ületama sõiduteed. Õpetaja Janne klass valmistas õppemaketi, millega on võimalik läbi mängida erinevaid olukordi liikluses. Õpetajate Liina ja Kersti klassid tegid ühiselt plakati erinevatest liikluses leiduvatest ohtlikest olukordadest. Tanel õpetaja Liidia juhendamisel valmistas endale liikluses käitumise meelespea. Õpetaja Jelena klass tutvustas teistele, kuidas õpiti ületama sõiduteed. Toimetulekuklassid kasutasid liiklusest paremini arusaamiseks ka PCS pilte. Vanemad klassid tegid videod – „100 sekundit liikluses“. Oli väga erinevaid töid. Räägiti palju just helkuri vajalikkusest. Õpetaja Nadežda klassi video rääkis jalakäijate ohutsoonidest. Õpetaja Mareti klass tegi video erinevatest kõrvalistest tegevustest liikluses, mis võivad viia õnnetuseni. Arvutitundides tegid vanemate klasside õpilased õpetaja Konstantini abiga esitlusi liiklemisest ja segavatest tegevustest liikluses. Kõigi tööde eesmärk oli teadvustada: KUI LIIKLED, SIIS LIIKLE!