Tunnustasime tublimaid 07. mai Kylli

Emadepäeval oleme alati välja kuulutanud kooli aasta õpilase. Sel aastal oli valik lihtne – aasta õpilase nimetusega tunnustame kõiki Jaanikese kooli õpilasi. Lapsed on distantsõppe perioodil olnud uskumatult töised ja tublid ning omandanud  kiiresti juurde palju uusi vajalikke oskusi. Muidugi on edu pandiks olnud vanemate aktiivne tugi.

Tavapäraselt valib meie kooli metoodiline ühendus emadepäeva eel kooli aasta õpetaja. Sel aastal tunnustasid kolleegid aasta õpetajana meie kunstiringi juhendajat ja tööõpetuse õpetajat Jüri Freimanist. Jüri on alati õpilaste ja kolleegide jaoks olemas. Tal on palju uusi ideid, ta oskab ja suudab õpilasi tööle innustada. Jüri juhendamisel valminud tööd muudavad meie koolimaja omanäoliseks.

Teist aastat valisime aasta kolleegi. Selle tunnustuse sai kauaaegne ravivõimlemise instruktor Jelena Barteneva. Jelena on alati positiivne, rõõmsameelne ja abivalmis inimene. Lapsed  ootavad tema tunde.

Üleriigilisele aasta õpetaja konkursile esitasime kandidaadid järgmistes kategooriates:

aasta klassiõpetaja Jelena Sljusartšuk, aasta põhikooli aineõpetaja Vapu Laik, aasta klassijuhataja Janne Salumäe ja aasta tugispetsialist Maret Lill

Meie direktori esitasime tunnustusauhinna “Lastega ja lastele” nominendiks “Muutuste looja” kategoorias. Valga Jaanikese Kooli ja Urvaste Kooli direktor Jaanika Käst tegutseb selle nimel, et iga laps saaks võimaluse õnnestuda.

Lähipäevil hakkavad klassid valima Jaanikese aasta tegu, mis kuulutatakse välja 1. septembri aktusel.