Terviseedenduslik lastekaitsepäev 02. juuni Kylli

1. juunil tähistatakse ülemaailmset lastekaitsepäeva. Selle päeva puhul korraldas Valga Haigla töökas tiim lastele terviseedendusliku lastekaitsepäeva.

Töötubades said lapsed tutvuda alarmsõidukitega, räägiti ohutusest, ennetusest, kohal oli ka Punane Rist, Naiskodukaitse, Päästeamet, Politsei- ja Piirivalveamet, KIVA tiim ja Liikuma Kutsuv Kool. Päeva lõpuks sai iga laps kõhukinnituseks pannkooki ja puuvilju.

Suur aitäh Valga Haiglale!

Suur aitäh Valga Haiglale!