Teostust vääriv algatus 01. juuni Kylli

Kooli õpilasesinduse liikme Rustamsi mõttest korraldada jalgpallipäev kujunes lastekaitsepäeval kooliperele tore sündmus.

Kooli direktor Jaanika Käst tervitas kõiki rahvusvahelisel lastekaitsepäeval, toonitas laste olulisust ja tõi esile, et see päev on meie riigis lipupäev.

Kungla tänava jalgpalliväljakule suundus pikk matkajate rivi. Kohapeal algasid sportlikud tegevused: vanemad klassid moodustasid kaks võistkonda ja algas tõsine jalgpallilahing.

Noorematel klassidel toimus teatevõistlus, rahvastepalli mäng ja jalgpalli väravasse löömine. Sportlikku pingutust ja hasarti oli kõigis ja lõunasöök oli väga maitsev!

Päeva kordaminekut toetas üle ootuste ilus ilm.

Päeva kordaminekut toetas üle ootuste ilus ilm.