Uudised

Tean ja oskan liigelda 22. september Kylli


Neljapäeval, 15. septembril viisid Lõuna Prefektuuri Valga politseijaoskonna töötajad koostöös abipolitseinike, koolide ja noorsootöötajatega läbi liiklusteabepäeva algklasside õpilastele. Septembri keskel toimuvad turvalist liikluskäitumist tutvustavad koolitused on kujunenud pikaks traditsiooniks ka meie kooli algklassidele. Läbisime Valga linnas erinevaid kontrollpunkte, kus kuulasime liiklusohutuse kohta õpetlikke tarkusi. Õppisime ja harjutasime, kuidas on õige sõiduteed ületada, bussipeatuses käituda ja liikluses tähelepanelikult liigelda. Kordasime üle tähtsamad liiklusmärgid ja veendusime helkuri vajalikkuses.

Liiklusteabepäeval osalemine oli huvitav ja hariv. Kaasa saime “Liiklusaabitsad” ja liiklemise õppetunni, mida saame kasutada igapäevaselt.

.

 

 

Neljapäeval, 15. septembril viisid Lõuna Prefektuuri Valga politseijaoskonna töötajad koostöös abipolitseinike, koolide ja noorsootöötajatega läbi liiklusteabepäeva algklasside õpilastele. Septembri keskel toimuvad turvalist liikluskäitumist tutvustavad koolitused on kujunenud pikaks traditsiooniks ka meie kooli algklassidele. Läbisime Valga linnas erinevaid kontrollpunkte, kus kuulasime liiklusohutuse kohta õpetlikke tarkusi. Õppisime ja harjutasime, kuidas on õige sõiduteed ületada, bussipeatuses käituda ja liikluses tähelepanelikult liigelda. Kordasime üle tähtsamad liiklusmärgid ja veendusime helkuri vajalikkuses.

Liiklusteabepäeval osalemine oli huvitav ja hariv. Kaasa saime “Liiklusaabitsad” ja liiklemise õppetunni, mida saame kasutada igapäevaselt.

.