Sõsarkoolid võtsid mõõtu 11. juuni Kylli

Tänavu toimus esimest korda kahe sõsarkooli spordipäev Urvastes. Avadefileel oli üles rivistatud kahe kooli sportlased. Direktor Jaanika soovis kõigile häid kordaminekuid ja koos korrati eriolümpia vannet. Võistlusalasid tutvustas peakorraldaja Jüri, Urvaste koolist. Võisteldi kuulitõukes, palliviskes, kaugushüppes, 300m jooksus, pendelteatejooksus. Särtsu lisasid kõige kõrgema torni ehitamine, discgolf ja boccevõistlus.

Peale maitsvat lõunasööki, said kõik kaela kuldse osavõtumedali.

Täname kõiki korraldajaid!

Peale maitsvat lõunasööki, said kõik kaela kuldse osavõtumedali.

Täname kõiki korraldajaid!