“Rõõmu loov õpetaja” on leitud! 30. aprill Kylli

Peaasi.ee soovis vaimse tervise vitamiinikuuri raames tunnustada õpetajat või kolleegi, kes on silma paistnud oskusega olla julgustav ja rõõmsameelne ning aidanud sellega kaasa toetava õpi- ja töökeskkonna kujundamisele.

Meie koolist pälvis tunnustuse ja tänukirja õppejuht Airi Mägi, kes on silma paistnud oskusega olla julgustav ja rõõmsameelne nii õpilaste kui kolleegidega suhtlemisel. Tema huumorimeel tõstab tuju ja toob koolipäeva positiivseid emotsioone.

Elurõõm, töörõõm, õppimisrõõm, liikumisrõõm, loomisrõõm ... peaasi, et rõõm!

Elurõõm, töörõõm, õppimisrõõm, liikumisrõõm, loomisrõõm ... peaasi, et rõõm!