Uudised

Rahvusvaheline lapse õiguste päev 22. november Kylli


20. novembril tähistatakse rahvusvahelist lapse õiguste päeva. Meie koolis toimus selle päeva raames üritus 21. novembril. Lapsed kuulasid laulu „Eestimaa laps“, vaatasid Jänku Jussi multifilmi, arutlesid lapse õigustest ja kohustustest. Lapsed said teada, et neil on nii õigused kui ka kohustused. Jõuti järeldusele, et laps on ikka tore olla, ei ole nii palju kohustusi kui täiskasvanutel.

Vanemate klasside õpilastele käis õigustest ja kohustustest rääkimas Valgamaa piirkonna vaneminspektor Karl Kuntus ja abipolitseinik Laura Parts. Õpilased arutlesid muuhulgas helkuri vajalikkusest, saadi teada, et oma tegude eest vastutab laps ise, mitte tema vanemad. Räägiti ka interneti turvalisusest.

Aitäh õpilastele sisukate arutelude eest!

20. novembril tähistatakse rahvusvahelist lapse õiguste päeva. Meie koolis toimus selle päeva raames üritus 21. novembril. Lapsed kuulasid laulu „Eestimaa laps“, vaatasid Jänku Jussi multifilmi, arutlesid lapse õigustest ja kohustustest. Lapsed said teada, et neil on nii õigused kui ka kohustused. Jõuti järeldusele, et laps on ikka tore olla, ei ole nii palju kohustusi kui täiskasvanutel.

Vanemate klasside õpilastele käis õigustest ja kohustustest rääkimas Valgamaa piirkonna vaneminspektor Karl Kuntus ja abipolitseinik Laura Parts. Õpilased arutlesid muuhulgas helkuri vajalikkusest, saadi teada, et oma tegude eest vastutab laps ise, mitte tema vanemad. Räägiti ka interneti turvalisusest.

Aitäh õpilastele sisukate arutelude eest!