Rahvastepalli võistlused Urvaste koolis. 13. november konstantin

Neljapäeval 8.novembril toimus Urvaste koolis toimetuleku õpilastele mõeldud rahvastepalli võistlus. Valga Jaanikese kool osales 5 sportlasega. Võistlesime I divisjonis ja saavutasime suurepärase II koha. Mängisime kokku 4 mängu. Võistlustel oli kokku 9 võistkonda. Sportlastel oli väga hea meel, sest iga lapse unistus on peale pingelist võistluspäeva koju minna medaliga. Kuna laste rõõm oli ka õpetajale nähtav, siis seda õnnestunum oli võistlus õpetajale. Koduteel lauldi koos bussis Jaan Tätte “ Ojalaulu”, mis näitas kogu tiimi siirast rõõmu .