Raamatukogutund „Linnud kevadel“ 13. aprill Kylli

Valga Keskraamatukogu lasteosakond korraldas õpetaja Jelena klassi õpilastele 7. aprillil raamatukogutunni „Linnud kevadel“. Tund toimus eesti keele ja eluõppe tundide raames. Lastega vestles raamatukogutöötaja Ljudmila, kellega koos vaadati erinevate lindude pilte, kuulati lindude hääli, lahendati mõistatusi. Tund toimus kahes keeles, lapsed õppisid lindude nimetusi eesti keeles.

Pärast sai iga laps talle meelepäraseid raamatuid lähemalt uurida. Lastele meeldis teema väga, nad töötasid keskendunult kaasa. Isegi õpetajad olid üllatunud, et lapsed lindudest nii huvitatud on.

Tänutäheks kinkisid meie lapsed raamatukogule omatehtud aplikatsioonid.

Tänutäheks kinkisid meie lapsed raamatukogule omatehtud aplikatsioonid.