Õunamahla-talgud 05. oktoober Kylli

Esmaspäeval, 4.oktoobril toimusid Jaanikese kooli teised õunamahla-talgud. Pärast teist tundi alustasid oma mahlategu nooremad klassid, pärast kolmandat tundi vanemad klassid. Igal klassil oli oma ämbritäis õunu, mida tuli algul pesta, siis purustada ja lõpuks õunapressis mahl välja pressida. Korraldajateks ikka õpetaja Janne ja Jüri, head tuju hoidmas huvijuht Külli.

Kui mahl valmis, toimus degusteerimine õppeköögis. Seekord valmistati õpetaja Vapu eestvedamisel õunamahla limonaadi ning glögi. Mõlemad maitsesid imehead!